UP home

Apie projektą

“UPhome” – tai namai, kurie praplečia jūsų suvokimą apie gyvenimą. Tai ne tik vietovė, kurioje jūs galite mėgautis gamtos kaimynyste, bet ir vieta, kurioje galite pilnai pasimėgauti miesto centro teikiamais privalumais. Tai namai, kurie atitinka jūsų poreikius ir tampa jūsų gyvenimo būdo pagrindu.

Neabejotinai ypatinga šio projekto lokacija – vos per kelias minutes esate žalioje gamtos oazėje, tuo pačiu metu miesto centras įsikūręs vos kelių žingsnių atstumu. Tai leis jums ne tik atsipalaiduoti tarp ramybės ir gamtos, bet ir greitai pasiekti miesto šurmulį, jei to pageidaujate.

„UPhome“ – tai vieta, kurioje jūsų namai tampa jūsų pačių sukurta idėja. Vieta, kurioje jūs galite išpildyti savo svajones ir susikurti savo aplinką taip kaip trokštate. Tai vieta, kurioje jūsų namai išsiskiria iš kitų, atspindint jūsų gyvenimo būdą ir vertybes.

Todėl, jei vertinate gamtos grožį ir norite mėgautis miesto pranašumais, “UPhome” yra vieta, kurią reikia pasirinkti. Čia jūs rasite viską, ko jums reikia, norint gyventi laimingai ir pilnavertiškai.